Lan Pro Server

Loguj se!

Join the forum, it's quick and easy

Lan Pro Server

Loguj se!

Lan Pro Server

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum servera LAN PRO


3 posters

    ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    avatar
    lol7
    Pocetnik


    Broj komentara : 1
    Poeni : 2
    Join date : 2009-10-04

    ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Komentar by lol7 Sun Oct 04, 2009 9:01 am

    ja imam iskustva sa administracijom forumu nemoj te rec da zicam da budem admin ali htio bih da me postavite jer imam jako puno iskustva mogu vam napravit rangove tako da jedan clan ima vise rangova itd ako hocete jos informacija dodajte me na msn ili skype
    luka11187@hotmail.com
    lukaseketa7
    ronaldo9
    ronaldo9
    Moderator
    Moderator


    Broj komentara : 40
    Poeni : 70
    Join date : 2009-09-30
    Age : 28
    Mjesto : Sarajevo

    ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Komentar by ronaldo9 Sun Oct 04, 2009 10:57 am

    okano nije ti ovo pijaca i otkud znamo da ne lazes mogu i ja reci da imam iskustva afro afro
    erat
    erat
    Legenda Admin
    Legenda Admin


    Broj komentara : 223
    Poeni : 1000371
    Join date : 2009-09-29
    Age : 27

    ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Komentar by erat Sun Oct 04, 2009 12:01 pm

    1.rankove znam i ja napraviti
    2.uskoro ce biti konkurs za moderatore i admine pa se mozes tu prijaviti,mozda i prodjes
    3.ako zelis i mislis da imas znanje javi se meni ili 3rox-u na pp,objasni sta ti zelis da uradis i mozda budes vanredno primljen u tim...
    4.ako imas neku ideju imas forum "IDEJE"tu napisi sta bi volio da se promijeni i uradi,isto tkao imas i zalbe i ako ti nesto nije jasno ili ako te neko stetio zali se...
    5.LOCK+ARHIVA

    Sponsored content


    ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Fri Apr 19, 2024 5:18 pm