Lan Pro Server

Loguj se!

Join the forum, it's quick and easy

Lan Pro Server

Loguj se!

Lan Pro Server

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum servera LAN PRO


3 posters

    Unapredjenja.

    B-aky
    B-aky
    Super moderator
    Super moderator


    Broj komentara : 147
    Poeni : 2202
    Join date : 2009-10-11
    Mjesto : Srbija

    Unapredjenja. Empty Unapredjenja.

    Komentar by B-aky Sun Oct 18, 2009 3:24 pm

    Ovde pisemo ako neko misli nekog da unapredi.

    Ja mislim da bi trebali da unapredimo Sky Pladina dosta je on-line pravi slike za forum ima mnogo ideja kao sto su forum novine mislim da bi trebalo da bude moderator za forum novine ili da bude smod...Erta kazi sta mislis i ostali nek kazu misljenja, Naravno i Sky!
    erat
    erat
    Legenda Admin
    Legenda Admin


    Broj komentara : 223
    Poeni : 1000371
    Join date : 2009-09-29
    Age : 27

    Unapredjenja. Empty Re: Unapredjenja.

    Komentar by erat Sun Oct 18, 2009 3:32 pm

    B-aky (citat):Ovde pisemo ako neko misli nekog da unapredi.

    Ja mislim da bi trebali da unapredimo Sky Pladina dosta je on-line pravi slike za forum ima mnogo ideja kao sto su forum novine mislim da bi trebalo da bude moderator za forum novine ili da bude smod...Erta kazi sta mislis i ostali nek kazu misljenja, Naravno i Sky!

    drugar moj,ovo su ZAHTJEVI za slike-ovdje zamolis da ti neko sliku uradi a ne da neko postane moderator,a sky je postao novnski urednik-evo zadnji put ti kazem-jos jedna glupost kao ova:"OVDJE PISEMO AKO NEKO NEKOG MISLI DA UNAPRIJEDI"-jos jedna glupost poput ove i ide ti ban i skidam ti admina...

    mislim:1.siris pogresne informacije
    2.spamas i otvaras nepotrebne teme
    3.teme otvaras u totalnu drukcijem pdf-u

    TEMA CE BITI PREMJESTENA U "IDEJE" MADA JE TO ISKLJUCIVO MOJ POSAO ALI ETO...
    i sky paladin je urednik tako da...
    Sky
    Sky
    "Uhodan" clan


    Broj komentara : 169
    Poeni : 47416
    Join date : 2009-10-16

    Unapredjenja. Empty Re: Unapredjenja.

    Komentar by Sky Sun Oct 18, 2009 4:18 pm

    ma šta se mene tiče nemoram ništa ni biti....

    samo mislim da bi bilo korisno da vam nešto budem....



    bez uvrede
    ja mislim da B-aky ne bi trebo bit admin
    ništa osobno ali nisam primjetio da je išta napravio za dobrobit foruma a i ja sam mu moro objašnjavat kako da mi doda bodove jer sam mu napravio sliku a čak neznam ni gdje je to erta metnuo

    PONAVLJAM NIJE NIŠTA OSOBNO

    IDEJA
    erta daj mi ofarbaj ime u neku drugu boju,nisam ja gey da budem pinky

    ps baky hvala ti na tome šta misliš da bi trebo bit mod,makar ne moraš pitat ertu za sve...
    mogo si me i stavit....sam
    erat
    erat
    Legenda Admin
    Legenda Admin


    Broj komentara : 223
    Poeni : 1000371
    Join date : 2009-09-29
    Age : 27

    Unapredjenja. Empty Re: Unapredjenja.

    Komentar by erat Sun Oct 18, 2009 4:26 pm

    opet moram: Smile

    1.ime ti je ofarbano "gey"bojom jer si fa novice,tako je svim fa novice ofarbano ime tako da nemas razlog da se zalis
    2.on ne moze da te postavi za moda iz 2 razloga(ove je jedna velika istina):
    ja sam ga postavio za admina s obzirom da je veoma aktivan(sto je za svaku pohvalu) i s obzirom da dovodi ljude na forum...

    a razlozi zasto te on ne moze staviti za smoda su:
    1.to i ne bi smio bez da mene pita
    2.zato sto on nema pristup "administraciji foruma" vec ima neke hajmo reci "unaprijedjene super-moderatorske opcije" i ima RANK admina al nema pristup administriranju foruma tako da te ne moze on staviti za moda...
    3.on nije admin za izgled i korisnike-on je admin koji prati forum,popravlja greske,banuje itd... medjutim on ne moze i ne smije mijenjati izgled ili nekom davati neke mogucnosti bez mene...
    B-aky
    B-aky
    Super moderator
    Super moderator


    Broj komentara : 147
    Poeni : 2202
    Join date : 2009-10-11
    Mjesto : Srbija

    Unapredjenja. Empty Re: Unapredjenja.

    Komentar by B-aky Sun Oct 18, 2009 4:42 pm

    erta (citat):opet moram: Smile

    1.ime ti je ofarbano "gey"bojom jer si fa novice,tako je svim fa novice ofarbano ime tako da nemas razlog da se zalis
    2.on ne moze da te postavi za moda iz 2 razloga(ove je jedna velika istina):
    ja sam ga postavio za admina s obzirom da je veoma aktivan(sto je za svaku pohvalu) i s obzirom da dovodi ljude na forum...

    a razlozi zasto te on ne moze staviti za smoda su:
    1.to i ne bi smio bez da mene pita
    2.zato sto on nema pristup "administraciji foruma" vec ima neke hajmo reci "unaprijedjene super-moderatorske opcije" i ima RANK admina al nema pristup administriranju foruma tako da te ne moze on staviti za moda...
    3.on nije admin za izgled i korisnike-on je admin koji prati forum,popravlja greske,banuje itd... medjutim on ne moze i ne smije mijenjati izgled ili nekom davati neke mogucnosti bez mene...

    ja nisam ni hteo da postavim njega za moda ni da mu dam poene mislim ja sam hteo tebe da pitam da mu dam poene na da sam pravi admin ja bi mu nravano dao jel je veoma dobar i aktivan i sve sto sam hteo da uradim sam hteo tebe da pitam samo sam probao da pomognem paladinu da ima vise poena hteo sam tebe da pitam dal smem da mu dam ali nisam znao kako se daje a vidi nemogu ni da dajem Very Happy

    e erta dal bi mogao da mi das opciju da menjam ime ne moje korisnicko ime nego ovo Admin,Super moderator,Spamer... ali samo za mene da stavim Naprimer super admin ili tako nesto?
    erat
    erat
    Legenda Admin
    Legenda Admin


    Broj komentara : 223
    Poeni : 1000371
    Join date : 2009-09-29
    Age : 27

    Unapredjenja. Empty Re: Unapredjenja.

    Komentar by erat Sun Oct 18, 2009 5:11 pm

    ti stvarno al jednostavno nisi za admina,nemoj se ljutiti al ti jednostavno pravis takve greske i ostavljas los primjer da je to strano,nije stvar vise u tom dal ja zelim il ne zelim da ti budes admin al ti jednostavno u svakom postu i komentaru pravis greske;pravopisne,fulis pdf,napises nesto sto nema veze ni sa cim...

    evo sad odma: POJENI
    nisu POJENI vec su POENI,admin bi trebao imati i malo neke osnovne kulture...

    onda druga stvar admin treba znati da to nije "IME" vec je to status/rang ili slicno,ali nikako nije IME,nick i tako to-NICK TI JE B-aky i to je to,a rang mozes dobiti neki malo drukciji da bude eto nesto:Otkaceni admin ili tako nesto medjutim ja ne vidim svrhu u tome,ti jednostavno ne radis nista vec sa svojim komentarim sam omi otezavas posao i pravis problem,ja doslovno svaki tvoj post morma u necemu ispravljati...
    B-aky
    B-aky
    Super moderator
    Super moderator


    Broj komentara : 147
    Poeni : 2202
    Join date : 2009-10-11
    Mjesto : Srbija

    Unapredjenja. Empty Re: Unapredjenja.

    Komentar by B-aky Sun Oct 18, 2009 5:20 pm

    erta (citat):ti stvarno al jednostavno nisi za admina,nemoj se ljutiti al ti jednostavno pravis takve greske i ostavljas los primjer da je to strano,nije stvar vise u tom dal ja zelim il ne zelim da ti budes admin al ti jednostavno u svakom postu i komentaru pravis greske;pravopisne,fulis pdf,napises nesto sto nema veze ni sa cim...

    evo sad odma: POJENI
    nisu POJENI vec su POENI,admin bi trebao imati i malo neke osnovne kulture...

    onda druga stvar admin treba znati da to nije "IME" vec je to status/rang ili slicno,ali nikako nije IME,nick i tako to-NICK TI JE B-aky i to je to,a rang mozes dobiti neki malo drukciji da bude eto nesto:Otkaceni admin ili tako nesto medjutim ja ne vidim svrhu u tome,ti jednostavno ne radis nista vec sa svojim komentarim sam omi otezavas posao i pravis problem,ja doslovno svaki tvoj post morma u necemu ispravljati...
    Crying or Very sad
    Sky
    Sky
    "Uhodan" clan


    Broj komentara : 169
    Poeni : 47416
    Join date : 2009-10-16

    Unapredjenja. Empty Re: Unapredjenja.

    Komentar by Sky Sun Oct 18, 2009 5:23 pm

    a šta bi ti???

    bio admin i ležo u krevetu,ništ ne radio i bio faca na forumu????
    sam zato što si ti admin i što znaš radit sa forumotion admin panelom....

    e pa pogodi što....ima i boljih od tebe....vjerojatno na tisuće


    ak hoćeš bit neko i nešto moraš se potrudit a ne žalit zato šta ovaj koji je neki mod ne piše kak treba...ni ti nepišeš svugdje kak trea....
    naslov foruma :Rip u prijevodu Res in peace....

    i prijetiš nam bannom za svaku sitnicu koju kažemo protiv tebe....


    admin treba znat dobro podnijet i lošu i dobru kritiku....
    a ne da kad ja tebi kažem da nemaš pojma za fa, da mi prijetiš banom....

    bannaj me ak hoćeš-...
    erat
    erat
    Legenda Admin
    Legenda Admin


    Broj komentara : 223
    Poeni : 1000371
    Join date : 2009-09-29
    Age : 27

    Unapredjenja. Empty Re: Unapredjenja.

    Komentar by erat Sun Oct 18, 2009 5:41 pm

    slusaj ti mene sta cu ti reci:

    JA SAM NAPRAVIO OVAJ FORUM I NISAM LEZAO VEC SAM RADIO NA FORUMU KAKO BI SVI BILI ZADOVOLJNI
    VI MISLITE DA SVI KOJI SE REGISTRUJETE ODMA TREBATE BITI ADMINI,MODERATORI I TAKO...
    E PA,NE IDE...
    JA SAM IMAO JEDNU GRESKU ZA KOJU NIKOM NISAM NISTA REKAO,VEC SAM ISPRAVIO TU GRESKU I NISAM SE PRAVIO PAMETAN,A TI PRESTANI GLUMITI NEKU FACU,JA REALNO MOGU GLUMITI FACU JER SAM SA MOJOM "POLITIKOM" SREDIO OVAJ FORUM I NESTO ORGANIZOVAO...

    PREMA TOME,TI I ON NEMOJTE MI NISTA GOVORITI NI PRIGOVARATI,AKO VAM SE NE SVIDJA,ZNATE KUD CETE PA DA VIDIM GDJE CETE TO BITI ADMINI...

    OVAJ OSNOVNE STVARI NE ZNA-POJENI,U ZAHTJEVIMA OTVORI PRIJEDLOG DA NEKO BUDE MODERATOR ILI ADMIN...

    I SIGURNO SAM MU NAJMANJE 5 PUTA SKRENUO PAZNJU NA TO,SLAO SAM MU PORUKE,UPOZORAVAO GA DA PAZI STA PISE I KAKO OTVARA TEME ALI MEDJUTIM TO IZGLEDA NIKO NE SLUSA,DANAS-SAMO DANAS SAM GA 2-3 PUTA UPOZORIO NA NEKE GRESKE...

    A TO ZA RIP,SLUCAJNO MI JE MOZDA PROMAKNULO JOS JEDNO P ILI NESTO ALI SIGURNO NIGDJE NECES NACI DA JA NAPISEM:POJENI,BIJO,ILI DA NEKOG VRIJEDJAM I SL...

    Sponsored content


    Unapredjenja. Empty Re: Unapredjenja.

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Sun May 19, 2024 8:53 pm